ДИЗАЙН

design1

Для того, щоб вигідно виділятись серед конкурентів та привернути увагу, компанії та організації мають передавати свої комунікації в оригінальний, привабливий та значимий спосіб як у друкованих, так і в електронних медіа. Студія дизайну Ivamax Studio може зробити Ваше послання сильним, оригінальним і головне – ефективним. Ми надаємо різноманітні професійні послуги з графічного дизайну компаніям та організаціям.

Ціна залежить від рівня складності розробки макету.

I рівень складності: Створення макета за готовими матеріалами замовника: ескізи, детальне технічне завдання, відредаговані текстові матеріали, ілюстрації і фотографії, які не потребують обробки та доопрацювання.

II рівень складності: Створення макету з розробкою ескізів, з підбором шрифтів та ілюстративних матеріалів з фотобанку, фонду дизайн-студії і т.д. З боку замовника надаються текстові матеріали і (можливо) деякий набір ілюстративних матеріалів, що вимагають деякої обробки.

III рівень складності: Створення макета “з нуля”, тільки за заданою замовником темі. Послуги копірайтера, фотозйомка, ексклюзивні ілюстрації оплачуються окремо.