ПОЛІГРАФІЯ

polygraphy

Компанія дизайну Ivamax Studio спеціалізується на виготовленні різної поліграфічної продукції. Ви можете надати свій макет або ж обговорити можливі варіанти з нашими дизайнерами. Ми друкуємо продукцію як для бізнесу, так і для святкових заходів.

У сучасному світі ніхто не може обійтися без поліграфічних послуг. Навіть невеликій компанії необхідні візитки, флаєри, буклети, фірмові бланки та інша продукція рекламного характеру. Ми друкуємо плакати та іншу продукцію офсетним, широкоформатним і цифровим способами. Є можливість використовувати додаткові дизайнерські рішення: тиснення, висікання та лакування.

Компанія дизайну Ivamax Studio надає послуги з друку фірмових бланків, пластикових карт, флаєрів та іншої поліграфічної продукції. Ми виконуємо замовлення в обумовлені терміни та співпрацюємо з жителями не лише міста Переяслав-Хмельницький, а й з різних міст України. Ви можете замовити унікальний дизайн і порадувати своїх близьких або колег. Ми готові виконати будь-які нестандартні замовлення.